Hej ! To mój pierwszy post i mam nadzieję, że spodoba się wam :) Napiszę w nim to co chciałabym ,,osiągnąć'' tutaj i czego bym nie chciała. Cieszyłabym się niezmiernie gdybym osiągnęła chociaż kilku prawdziwych obserwatorów. Dlaczego podkreśliłam prawdziwych? Dlatego,że takie osoby zawsze czytają i wspierają Cię w tym co robisz. Chciałabym również otrzymywać miłe i zachęcające do pisania notek komentarze. I tu skończyło się to co chciałabym zdobyć , przejdę teraz do tego co można sobie oszczędzić na tej stronce . Tak jak większość blogerów, nie chciałabym otrzymywać niemiłych komentarzy oraz hejtów. Tylko dlatego ponieważ to powoduje spadek chęci do tego co chcesz robić . W tym poście to wszystko, to miała być krótka notka na dobry początek. Jeżeli Ci się spodobało to zapraszam do obserwacji . :)
Chciałabym jeszcze dodac , że posty będą dodawane najczęściej co 4 dni :)
Chciałabym jeszcze dodac , że posty będą dodawane najczęściej co 4 dni :)

Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
OdpowiedzUsuńFajnie, że coraz więcej osób zaczyna blogować :)) Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki za sukces :)) Ja już bloguje prawie rok ( w czerwcu rok ) więc wiem, że czasem będzie ciężko, ale nie daj się! Walcz :D
OdpowiedzUsuńDużo osób, mówiło, że moje posty są do d*** i nie warto w ogóle dalej pisać. A teraz udało mi się nawiązać współprace recenzencką z wydawnictwem :D Z czego bardzo się ciesz, bo od dzieciństwa o tym marzyłam :)) Więc, widzisz nie przejmuj się hejta mi i krytyką. Miej ją gdzieś i trzymaj się :D
Zapraszam http://ksiazki-wiktorii2.blogspot.com/
Super Post :) Życzę powodzenia :)
OdpowiedzUsuń