czwartek, 25 lutego 2016

Witam wszystkich !

         Hej !  To mój pierwszy post i mam nadzieję, że spodoba się wam :) Napiszę w nim to co chciałabym ,,osiągnąć'' tutaj i czego bym nie chciała. Cieszyłabym się niezmiernie gdybym osiągnęła chociaż kilku prawdziwych obserwatorów. Dlaczego podkreśliłam prawdziwych? Dlatego,że takie osoby zawsze czytają i wspierają Cię w tym co robisz. Chciałabym również otrzymywać miłe i zachęcające do pisania notek komentarze. I tu skończyło się to co chciałabym zdobyć , przejdę teraz do tego co można sobie oszczędzić na tej stronce . Tak jak większość blogerów, nie chciałabym otrzymywać niemiłych komentarzy oraz hejtów. Tylko dlatego ponieważ to powoduje spadek chęci do tego co chcesz robić . W tym poście to wszystko, to miała być krótka notka na dobry początek. Jeżeli  Ci się spodobało to zapraszam do obserwacji . :)
Chciałabym jeszcze dodac , że posty będą dodawane najczęściej co 4 dni :)